top of page
karlı Manzara

HİKAYEMİZ

2021 yılında kurulan Selin Style, kadınların kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen bir online hazır giyim markasıdır.  Kaliteli ve yerli ürünleri, ulaşılabilir fiyatları ve evrensel moda yaklaşımı Türkiye'de yoğun ilgi görmesini ve kategorisinde sektörün liderleri arasında yer almasını sağlamıştır. 

 

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan Selin Style, sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusundan kendi tasarımlarını üretmeye ve müşteriyle buluşturmaya başlamıştır.

 

Jean modellerinden elbise çeşitlerine, dış giyimden ev şıklığına ve spor kıyafetlerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle Selin Style, sezonlardan bağımsız, hem trend hem de fonksiyonel parçalar sunarak her genç kadının gardrobunda yer edinmeyi hedefliyor. 

MİSYONUMUZ

İnandığımız değerler ışığında sürdürülebilir , hızlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve güven duyulan bir firma olmak

VİZYONUMUZ

Çalışanları ile birlikte her zaman için müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık , kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

bottom of page